kedd, 04 október 2016 06:33

Egy nap Törökmezőn

Szeptember 16-án egy csodálatos napot tölthettek iskolánk tanulói és pedagógusai Törökmezőn. A kirándulást a tavalyi tanévben megrendezésre került Jótékonysági Est bevételéből finanszíroztuk.
Az időjárás kegyes volt hozzánk, a helyszín mesebeli volt, pedagógusaink bőséges programkínálata pedig gondoskodott gyermekeink szórakozásáról, tartalmas időtöltéséről.
A felső tagozatosok „menetrendjét” Aranyossy Emőke tanárnő koordinálta, kollégáink segítségével a gyerekek számháborúzhattak, zsinórlabdázhattak, gólyalábakon sétálhattak. Volt kötélhúzás, zoknicsata, túra és kirándulás, de volt lehetőség egy kis pihenésre, kötetlen beszélgetésre is.
Az alsósok állatkerti sétán, játszótéri programon vehettek részt, majd egy hat állomásból álló akadályverseny következett. Volt igaz – hamis játék, őszi dalgyűjtő verseny, puzzle, memóriajáték és észpörgetőként találós kérdések megfejtése volt a feladat.
Ebéd után örömmel sorakoztak tanulóink a palacsinta osztásnál, jutott bőven mindenkinek a finom csemegéből.
Élménybeszámolómat a gyerekek szájából elhangzott rövid összegzéssel zárom:
„Ez egy fantasztikus nap volt egy fantasztikus helyen!!” Igazuk volt!
Tari Anikó